FAQ


Czy API może dawać różne formaty --> XML/CSV/JSON lub inny format?

Dla REST API v3.0.0 udostępniamy Tobie definicję API SWAGGER na podstawie której możliwe jest wygenerowanie klienta API w praktycznie dowolnym języku programowania oraz interfejs, w którym można eksperymentować z API. REST API v3.0.0 zwraca odpowiedzi w postaci obiektu JSON.Czy API daje zdjęcia produktów, opisy produktów?

API daje Tobie możliwość zaciągnięcia od nas opisu produktu. Natomiast w przypadku zdjęć produktu udostępniamy możliwość zaciągnięcia w odpowiedzi ich adres url.Czy API na bieżąco wysyła stoki magazynowe? Jeżeli tak to co ile minut?

API nie daje Tobie możliwości zaciągania pełnych informacji na temat naszych stoków magazynowych jednakże zwraca informację na temat dostępności danego towaru.  Maksymalna wartość dostępności danego towaru jaką pokazujemy jest ograniczona do 20 sztuk. Opis oraz rodzaj zwracanych parametrów w obiekcie znajdziesz w naszej dokumentacji API. Czy z Waszej strony dostanę wsparcie w konfiguracji?

Jak już mówiliśmy na wstępie do przeprocesowania konfiguracji oprócz udostępnionej przez nas dokumentacji będzie potrzebna Tobie niezbędna wiedza techniczna lub pomoc doświadczonego programisty. Nie zajmujemy się konfiguracją indywidualnych integracji ale jednocześnie zapewniamy Tobie wsparcie odnośnie rozwiązywania konkretnych przeszkód.Czy macie dedykowaną integrację z PrestaShop, Magento, Shoplo, Shoper lub  innym dostawcą gotowego oprogramowania sklepu internetowego?

Nie, na chwilę obecną nie posiadamy dedykowanej integracji.